Shootersss

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2021-01-07

Lakiernik Samochodowy - pewna praca w Niemczech z wysokim wynagrodzeniem

Kategoria: PRACA
Imię: HR Navigator
Lokalizacja: Legionowo
Telefon: +48571322116
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Opis:
HR Navigator poszukuje osób do pracy jako:
LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Lokalizacja: Isny im Allgäu, okolice Kempten
OFERTA PRACODAWCY:
•Stawka godzinowa: (im dłuższy staż pracy, tym wyższa stawka godzinowa!)
I.13€ brutto
II.14€ brutto
III.15€ brutto
•Możliwość pracy w nadgodzinach, przy chęciach pracownika
•Bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez firmę!
•Umowa o pracę tymczasową
•Oferujemy kartę EKUZ i druk A1
•Praca na dwie zmiany: (ewentualna możliwość pracy w soboty)
I.7:00 – 15:00
II.14:00 – 22:00
OPIS STANOWISKA PRACY:
•Samodzielne lakierowanie elementów, jak i całych pojazdów
•Mile widziana umiejętność szlifowania, szpachlowania i przygotowania powierzchni do lakierowania
•Umiejętność posługiwania się farbami gruntowymi i wodnymi
WYMAGANIA:
•Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym – warunek konieczny
•Samochód na wyjazd
•Minimum dwuletnie doświadczenie w branży lakierniczej
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na mail:
rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Kontakt telefoniczny:
•+48 571 322 116
•+48 571 322 118
•+48 515 909 950,
•+48 572 505 720,
•+48 515 909 954
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.