Osiedle Szafirowe

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Wybrane ogłoszenie:

PRACA: Murarze#klinkier w Belgii

Rodzaj ogłoszenia:  PRACA
Kategoria: PRACA
Cena: 20,00  zł
Lokalizacja: Belgia
Dodano: 2020-09-16
Telefon: 507 923 286
E-mail: anna.pastuszko@regess.eu
Opis:
Regess Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca i podwykonawca realizuje zlecenia na terenie całej Polski oraz Europy.
W związku z rozwojem firmy obecnie poszukuje do współpracy doświadczonych murarzy do murowania klinkieru na terenie Belgii.
Obowiązki:
•praca na obiektach mieszkalnych
•murowanie Klinkieru
Wymagania:
•umiejętności murarskie (Klinkier)
•własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
•prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).
•znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
•mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
•samodzielność i motywacja do pracy
Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie,
•możliwość zakwaterowania,
•kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
•możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.