Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Wybrane ogłoszenie:

Operator mieszalnika - praca na produkcji - Konin

Rodzaj ogłoszenia:  PRACA
Kategoria: PRACA
Lokalizacja: Konin
Dodano: 2019-07-30
E-mail: j.tomaszewski@fallwork.pl
Opis:
Naszym klientem jest wiodący producent materiałów budowlanych. Poszukujemy osoby do działu przygotowywania półproduktów do produkcji mieszanek, która dołączając do zespołu obejmie stanowisko:

Operatora mieszalnika

Miejsce pracy: Konin

Zadania:

- przygotowanie i odważenie surowców chemicznych zgodnie z dyspozycjami
- obsługa maszyn mieszalniczych
- pobór surowców z magazynu
- gotowość do odbywania szkoleń wprowadzających w zadania na stanowisku
- przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej na stanowisku operatora maszyn lub podobnym
- gotowość do długofalowego związania się z pracodawcą
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
- jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe - zaznacz w CV

Oferujemy:

- bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie podstawowe + premia raz w roku
- pakiet socjalny (bony na święta, wczasy pod gruszą, pożyczki, karta Multisport, opieka medyczna Luxmed)
- szybkie zatrudnienie
- możliwość wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Ważne! Chronimy dane Kandydatów. Nadsyłane dokumenty CV powinny zawierać klauzule:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231 Oferta pracy z zatrudnieniem bezpośrednim u pracodawcy.