Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Wyprawki dla najmniejszych mieszkańców gminy. W tym roku 45 prezentów

12:56, 22.12.2022 Aktualizacja: 22:11, 20.10.2025
Skomentuj Wyprawki dla najmniejszych mieszkańców gminy. W tym roku 45 prezentów

Wyprawkami powitały nowo narodzonychmieszkańców władze gminy Grodziec. W tym roku urodziło się tutaj 20 dziewczyneki 25 chłopców.

– Od 2019 roku gmina Grodziec witaswoich nowo narodzonych mieszkańców okolicznościową wyprawką. Nie mogło jej więc zabraknąć i w tym roku, wktórym przyszło na świat kolejnych 45 grodziecczan, w tym 20 dziewczynek i 25chłopców. Drodzy Rodzice, niech ten gestbędzie wyrazem wdzięczności za wasz trud rodzicielski, którego się podjęliścieoraz przejawem uroczystego powitania najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Gratulujemy.Wyprawki w drodze – pisze w mediach społecznościowych Mariusz Woźniak, wójtGrodźca.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%