Region

Zamknij

Dodaj komentarz

Dwa karne i wygrana Górnika w ostatnim meczu sezonu. Biało-niebiescy przełamali złą passę

12:34, 22.06.2022 Aktualizacja: 21:00, 25.10.2025
Skomentuj Dwa karne i wygrana Górnika w ostatnim meczu sezonu. Biało-niebiescy...

Piłkarze Górnika Konin zakończylisezon 2018/2019 zwycięstwem. Podopieczni trenera Damiana Augustyniaka pokonalina wyjeździe 3:1 (2:1) Wierzycę Pelplin.

Tym samym piłkarze z naszegomiasta przełamali złą passę ośmiu meczów bez wygranej. Koninianie uderzyli jużna początku spotkania. W szóstej minucie „biało-niebiescy” wywalczyli rzut karny,którego nie zmarnował Krystian Sobieraj. Po zaledwie trzech minutach było 2:0.Tym razem zespołową akcję zakończył skutecznym strzałem Sebastian Antas.Gospodarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą. W 31. minucie konińskiegobramkarza pokonał Hieronim Gierszewski. Po zmianie stron kibice zobaczyli jużtylko jedną bramkę. W 81. minucie, po kolejnym rzucie karnym dla koninian, zezdobycia gola na 3:1 cieszył się Maciej Adamczewski. Koninianie zgromadzili wcałym sezonie 41 punktów, co pozwoliło im zająć dwunastą lokatę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%