Piłkarze Górnika Konin zakończylisezon 2018/2019 zwycięstwem. Podopieczni trenera Damiana Augustyniaka pokonalina wyjeździe 3:1 (2:1) Wierzycę Pelplin.
Tym samym piłkarze z naszegomiasta przełamali złą passę ośmiu meczów bez wygranej. Koninianie uderzyli jużna początku spotkania. W szóstej minucie „biało-niebiescy” wywalczyli rzut karny,którego nie zmarnował Krystian Sobieraj. Po zaledwie trzech minutach było 2:0.Tym razem zespołową akcję zakończył skutecznym strzałem Sebastian Antas.Gospodarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą. W 31. minucie konińskiegobramkarza pokonał Hieronim Gierszewski. Po zmianie stron kibice zobaczyli jużtylko jedną bramkę. W 81. minucie, po kolejnym rzucie karnym dla koninian, zezdobycia gola na 3:1 cieszył się Maciej Adamczewski. Koninianie zgromadzili wcałym sezonie 41 punktów, co pozwoliło im zająć dwunastą lokatę.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz