OK LIS - Hyundai 1 tydzień Grudzień

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Wybrane ogłoszenie:

Praca w Niemczech/ Operator wozka widlowego

Rodzaj ogłoszenia:  PRACA
Kategoria: PRACA
Cena: 13,00  zł
Lokalizacja: Nordhorn
Dodano: 2021-11-23
Telefon: +491781195246
E-mail: g.jablonska@arbeitswelt.eu
Opis:
Firma Arbeitswelt poszukuje pracowników na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Miejscowość: Nordhorn/ Możliwość zakwaterowania
Obowiązki:
•Obsługa wózka widłowego bocznego;
•Załadunek i rozładunek tirów;
Oczekiwania:
•Uprawnienia na wózek widłowy;
•Umiejętność pracy zespołowej;
•Dobre podstawy języka niemieckiego;
•Własny transport do pracy;
Zapewniamy:
•Atrakcyjne wynagrodzenie 13€ brutto/h na początek + dodatki;
•Stałą pracę ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi świadczeniami socjalnymi;
•Niemiecka umowę o pracę na czas nie określony;
•Dodatki urlopowe oraz świąteczne;
•Do 30 dni płatnego urlopu;
Jeżeli ta oferta pracy wzbudziła twoje zainteresowanie, wyślij swoje zgłoszenie na
adres e-mail: g.jablonska@arbeitswelt.eu
zgłoszenie telefoniczne: 0049 178 1195 246