Oroli reżysera, scenografa, aktora i operatora rozmawiali podczas warsztatówfilmowych młodzi widzowie Kina Centrum. Warsztaty odbyły się dziś w ramachprojektu „Dzieciaki w Centrum”. Patronat nad projektem sprawuje elitarna siećkin Europa Cinemas.
Młodzi widzowie wspólnie z rodzicami obejrzeli film,,Jak wytresować smoka 3”, następnie wzięli udział w warsztatach filmowych.Tematem niedzielnych zajęć była wiosna i oczywiście smoki! Na zajęciachwarsztatowych dzieciaki wspólnie z Elżbietą Gierasimow-Zakowany omówiły zawodyzwiązanych z kinem. Młodzi widzowie wzięli udział w zajęciach tanecznychprowadzonych przez Grzegorza Ambroziaka oraz warsztatach plastycznych, któreprzygotowała Marta Merdzińska. Była więc wiosenna taneczna pobudka zpokazywaniem zwierzaków za pomocą szalonych ruchów, zajęcia plastyczne związanez filmem i przyrodą oraz wiosenne gry i zabawy. Podczas gdy młodzi widzowie bawili się pod czujnym okiem trenerów, ichopiekunowie obejrzeli film ,,Kurier”, inspirowany życiem legendarnego ,,kurieraz Warszawy” Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Kolejna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” odbędzie się 14 kwietnia.Zapisy na warsztaty kino przyjmować będzie od 8 kwietnia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz