Yassumi

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Wybrane ogłoszenie:

SPEDYTOR praca

Rodzaj ogłoszenia:  PRACA
Kategoria: PRACA
Cena: 7.000,00  zł
Lokalizacja: Konin Polska
Dodano: 2021-10-13
Telefon: 510824656
E-mail: krzysztof.debowski@logit.com.pl
Opis:
Uznany operator logistyczny LOGIT zatrudni doświadczoną osobę na stanowisku:
SPEDYTOR
Miejsce pracy: Konin
Obowiązki: Organizowanie transportów drogowych w relacjach krajowych i międzynarodowych, Monitorowanie realizowanych zleceń transportowych, Prowadzenie pojazdów w relacjach krajowych i międzynarodowych, Budowanie długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami, Dbanie o najwyższą jakość usług i terminowość, Kontrola i nadzorowanie obiegu dokumentów transportowych, Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia potencjału działań, Kształtowanie właściwego wizerunku firmy
Wymagania: Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora, Znajomość zagadnień z zakresu transportu, spedycji i logistyki, Dobra znajomość języka angielskiego (drugi język dodatkowym atutem), Umiejętność obsługi msoffice, giełd transportowych i logistycznych, Sumienność i samodzielność w pracy, Umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne, Własna baza kontrahentów
Oferujemy: Możliwość rozwoju zawodowego, Pracę w przyjaznym zespole, Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników, Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego, Pakiet socjalny
prosimy o przesyłanie aplikacji na mail rekrutacja@logit.com.pl