Strona główna    Rejestracja    Kontakt
   Rejestracja
Zapomniałes hasła?!
 23 maj 2012!
ŚLESIN. Ministrant musi być uśmiechnięty
wtorek, 22.11.2011

Jaki powinien być ministrant? Różnych odpowiedzi udzielano. Uśmiechnięty, pomocny, przyjazny, jednak najczęściej padały słowa: musi służyć Bogu. W Licheniu już po raz kolejny odbył się zjazd ministrantów z mariańskich parafii.




Tym razem padł rekord. Prawie 400 ministrantów przyjechało do Lichenia na coroczny zjazd. Reprezentowali zarówno maleńkie miejscowości, jak i duże miasta. Podczas uroczystego przemarszu w sobotnie południe dostrzec można było plansze informujące, z jakich rejonów chłopcy przyjechali. Były: Lublin, Warszawa, Rdzawka, Grzybowo, Grudziądz, Skórzec, Stoczek Klasztorny, szczególnie nam bliska Toporowa Cyrhla koło Zakopanego, a nawet, po raz pierwszy, Londyn Ealing. Właśnie tam swoje placówki prowadzą księża marianie.



więcej w Przeglądzie Konińskim



Komentarze

Nie ma zadnych komentarzy!
Skomentuj
Nick
Tresc
Twoja ocena
Kod:





Czy uważasz, że kierowcy w Koninie chętnie będą korzystać ze Strefy Płatnego Parkowania?






Sprawdz jakie akcje i konkursy
aktualnie przeprowadza PK.
Wykaż się inicjatywą wygrywaj nagrody?

PK21/2012
Sport l Gospodarka l Wiadomości Regionalne l Blogi l Konkursy l O gazecie Aktualnie serwis przegląda 4 gości   
Zabrania się kopiowania tekstu oraz zdjęć w celu wykorzystywania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w serwisach www i stronach internetowych, bez uprzedniej pisemnej zgody gazety Przegląd Koniński zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., nr 24, poz. 83 z póź. zm.).
"Wydawnictwo - Przegląd Koniński" sp.zo.o, 2012r. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zarejestrowane pod numerem KRS 0000039266 w Sądzie Rejestrowym w Poznaniu,
XXII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał Zakładowy: 62 500 zł. w pełni wpłacony.
Serwisy WWW