Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
EGSD

Aktualności

Pierwsi w klasyfikacji drużynowej. To jednej z najlepszych startów młodzików w historii KLTC

2018-05-16 16:47:02
Pierwsi w klasyfikacji drużynowej. To jednej z najlepszych startów młodzików w historii KLTC

Mały Wyścig Pokoju i duży sukces kolarzy z naszego miasta. Zawodnicy Konińskiego Ludowego Towarzystwa Cyklistów zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej 59. Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego.

To prestiżowa impreza młodzieżowa. Dlatego nazywana jest „Małym Wyścigiem Pokoju”. Zawody zorganizowano w Tarnowie Podgórnym. Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów reprezentowało pięciu młodzików, którzy jechali na trzech etapach z blisko sześćdziesięcioma rywalami. W wyścigu ze startu wspólnego najlepszy z koninian był Jakub Zajkowski, który dojechał na trzeciej pozycji. Jedenasty był Kamil Kudliński, a dwunasty Patryk Wawrzyniak. W jeździe indywidualnej na czas na najniższym stopniu podium stanął Kudliński. Tuż za nim, na czwartej lokacie uplasował się Zajkowski. W wyścigu ze startu wspólnego Kudliński był drugi, a tuż za podium – po raz kolejny rywalizację ukończył Zajkowski. W klasyfikacji indywidualnej całej imprezy Kamil Kudliński był drugi, Jakub Zajkowski – czwarty, Patryk Wawrzyniak – szesnasty, Konrad Waliniak – czterdziesty pierwszy, a Szymon Piechocki – pięćdziesiąty. Te wyniki dały KLTC Konin pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Mateusz Krzesiński


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: