Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Toyota

Aktualności

Zaczęli od porażki, ale później szło im doskonale i wygrali cały turniej. Zawodnicy KKF-u górą w turnieju towarzyskim

2018-01-03 11:27:03
Zaczęli od porażki, ale później szło im doskonale i wygrali cały turniej. Zawodnicy KKF-u górą w turnieju towarzyskim

Piłkarze Konińskiego Klubu Futsalu Automobile Torino Konin nie próżnowali podczas przerwy świąteczno-noworocznej. Podopieczni trenera Przemysława Lewandowskiego wzięli udział w V Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Zmagania te ukończyli na pierwszym miejscu.

Koninianie przegrali na inaugurację 1:3 z Bandą Świrów. Jedyną bramkę dla KKF-u zdobył w tym spotkaniu Marcin Balalja. Kolejne starcie dało naszym zawodnikom awans z grupy. KKF, po hat-tricku Przemysława Skibiszewskiego, pokonał 3:1 Solidarność Gestamp. Bez potknięć koninianie przeszli przez fazę pucharową. Najpierw nie dali szans ubiegłorocznemu zwycięzcy turnieju, zespołowi BIS Energetyk, który pokonali 3:0 (Kuba Matuszak, Damian Markiewicz i Damian Tylak), w półfinale wygrali 2:1 z Capri Lucca (Kuba Matuszak i Przemysław Skibiszewski), a w finale zwyciężyli 1:0 Automechanikę Ostrów Wlkp. (gol Krystiana Andrzejczaka). Teraz futsalowe emocje wrócą do Konina. W najbliższą niedzielę, 7 stycznia KKF zagra w konińskiej hali „Rondo” z Mieszkiem Gniezno. Będzie to mecz 1/32 finału Halowego Pucharu Polski. Jego początek zaplanowano na godz. 18.00.

Skład KKF Automobile Torino Konin podczas turnieju we Wrześni: Jakub Jaskulski, Artur Chmiel, Krystian Andrzejczak, Kuba Matuszak, Przemysław Skibiszewski, Mateusz Zaborski, Sebastian Laskowski, Damian Markiewicz, Damian Tylak i Marcin Balalja.

Mateusz Krzesiński

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
oraccotrin
fenifide

Sonda

Czy robisz porządki przed świętami wielkanocnymi?
Tak
Nie
Sprzątam regularnie
Już umyłam/em okna
Sprzątam w Wielką Sobtę
Nie przywiązuję wagi do świątecznych porządków
)

Jesteśmy na: