Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Jarosław Wadelski „Pasjonatem Sportowej Polski”. Nauczyciel ze Starego Miasta wyróżniony w siedzibie PKOl

2017-11-14 07:36:45
Jarosław Wadelski „Pasjonatem Sportowej Polski”. Nauczyciel ze Starego Miasta wyróżniony w siedzibie PKOl

Po raz 18. przedstawiciele samorządów i biznesu zaangażowani w rozwój sportu spotkali się podczas gali „Sportowa Polska”. Odbyła się ona w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie. Jedno z wyróżnień trafiło do Jarosława Wadelskiego – sportowego działacza z gminy Stare Miasto.

Reprezentant naszego powiatu otrzymał wyróżnienie „Pasjonat Sportowej Polski”. Jak czytamy w uzasadnieniu – tytuł ten jest przyznawany osobom, które „poprzez swoją pracę zawodową i działalność społeczną przyczyniają się do upowszechniania kultury fizycznej, działają na rzecz sportu dzieci i młodzieży oraz aktywizują inne środowiska”. Jarosław Wadelski jest od 27 lat nauczycielem wychowania fizycznego, a także trenerem karate w UKS Powa Stare Miasto oraz UKS Sato Kazimierz Biskupi. Jest wielkopolskim koordynatorem z ramienia Polskiej Federacji Dalekowschodniej Sztuk i Sportów Walki. Posiada 6 dan w karate. Jako zawodnik zdobywał m.in. tytuły mistrza Polski w karate i kickboxingu. Przewodniczy Gminnej Radzie Sportu w Starym Mieście.

Na zdjęciu: Jarosław Wadelski na gali „Sportowa Polska” z Przemysławem Babiarzem (po lewej) i Andrzejem Supronem (po prawej)

Mateusz Krzesiński


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
sportowiec
Gratuluję

Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: