Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
yasumi

Aktualności

W tym roku najlepszy Robert Tralewski. Golfiści zakończyli cykl turniejów klubowych KKG

2017-10-11 08:25:30
W tym roku najlepszy Robert Tralewski. Golfiści zakończyli cykl turniejów klubowych KKG

Zawodnicy Konińskiego Klubu Golfowego zakończyli rywalizację w ramach tegorocznego cyklu Turniejów Klubowych. Najlepszy był Robert Tralewski.

Robert Tralewski wygrał cały cykl, jak i ostatnie zawody w kategorii brutto. Zawodnik ten zanotował 66 uderzeń. Drudzy, z 78 uderzeniami, byli ex aequo – Piotr Zbyszewski i Andrzej Kozłowski. W klasyfikacji generalnej brutto Zbyszewski był drugi, a Kozłowski trzeci. Podczas ostatniego turnieju trzecią lokatę, z 79 uderzeniami, zajął Dariusz Karmowski. W rywalizacji netto najlepszy był Eugeniusz Wietrzyk. Drudzy byli – Marianna Jarzyńska-Milcarz i Piotr Kruszyński, a trzeci – Jan Derkacz. W generalce kategorii netto wygrał Jan Derkacz, który wyprzedził Piotra Kuszyńskiego i Pawła Ratajczyka. To nie koniec golfowych zmagań na polu w Golinie-Kolonii w tym roku. 11 listopada członkowie KKG wezmą udział w Turnieju Niepodległości.


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia?
Tak
Nie
Posprzątałem mieszkanie
Umyłem okna
Kupiłem prezenty
Ugotowałem bigos
Jest jeszcze za wcześnie
Zrobię wszystko na ostatnią chwilę
)

Jesteśmy na: