Jobs First

Wygrana na koniec rundy. Bramkarz KKF-u strzelił gola i zaliczył asystę

2017-01-22 09:37:59

Wysokim zwycięstwem zakończyli pierwszą rundę sezonu 2016/2017 drugoligowi futsaliści KKF Automobile Torino Konin. Podopieczni trener Arkadiusza Hofmana pokonali w hali „Rondo” City Zen Poznań 8:1 (3:1).

Pierwszą bramkę już w drugiej minucie rywalizacji zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego Mateusz Mroziński. Pięć minut później na 2:0 podwyższył Sebastian Raczkowski. Trzecie trafienie dla KKF-u to zasługa Łukasza Łajdeckiego. Koninianin uderzył z dystansu na tyle mocno, że bramkarz gości nie był w stanie odbić piłki przed siebie. Cztery i pół minuty przed końcem pierwszej połowy goście zdobyli jedynego, jak się później okazało, gola. Na listę strzelców wpisał się wtedy Michał Walkowiak.

Po zmianie stron trener City Zen zdecydował się na grę ofensywną bez bramkarza. Ten wariant przypadł do gustu ekipie Arkadiusza Hofmana. Najpierw do pustej bramki gości piłkę skierował koniński golkiper, Artur Chmiel. Kolejne gole zdobywali: Łukasz Łajdecki, Krystian Andrzejczak i Mateusz Mroziński. W końcówce rywalizacji piłkę spod własnej bramki w pole karne rywala zagrał Artur Chmiel. Do futbolówki najwyżej wyskoczył Krystian Andrzejczak, który równo z końcową syreną ustalił wynik meczu na 8:1. Na półmetku rozgrywek koninianie zajmują pozycję drugoligowego wicelidera. Teraz zawodników KKF Automobile Torino czekają dwa tygodnie przerwy. Do rozgrywek nasi futsaliści powrócą w niedzielę, 5 lutego. O godz. 18.00 zmierzą się w hali „Rondo” z M40 Poznań.