Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Koncert Elenor Grey

2018-03-19 10:53:38
Koncert Elenor Grey

W piątek, 23 marca w kawiarni CKiS Oskard wystąpi Elenor Grey. Start imprezy o godz. 19.00, koncert o godz. 20.00. Bilety w cenie 15 zł.

Elenor Grey to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków. Jak mówi wokalista, Alan Garstecki – Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego, aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl. Nieważne jak duża jest scena, ani dla ilu osób grają - EG zawsze daje z siebie 120 proc. Woodstock, Lux Fest, Masters Of Rock już za nimi, są jednak pewni, że to, co najlepsze kryje się tuż za rogiem.

Elenor Grey pochodzi z Poznania, swój początek datuje na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: