Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Zagrają dla Ani. Wystąpi Janusz Wawrowski

2018-01-05 14:53:23
Zagrają dla Ani. Wystąpi Janusz Wawrowski

„Gramy dla Ani" - pod takim hasłem w Koninie odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Ani Połeć "Brzozy".

Impreza odbędzie się w piątek, 19 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury. Wystąpią: Janusz Wawrowski, Dominik Zimny, Folk Street i Grzegorz Walczak, który nagrał specjalną piosenkę dla Ani.

Koncert odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Konina Józefa Nowickiego. Główną inicjatorką jest Elżbieta Jędrzejczak, siostra Ani. - Zbieramy też gadżety na licytację - mówi - Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą pomóc i przekazać jakąś rzecz na tą akcję. Jednocześnie dziękuję za dotychczasowe wsparcie. To już kolejna akcja. W październiku odbył się bieg pod hasłem "Ruszamy dla Ani". Dzięki niemu udało się zebrać na jedną dawkę leku INBRANCE, która kosztuje prawie 18 tysięcy złotych.

Ania Połeć, z domu Brzezińska, znana w środowisku jako "Brzoza" choruje na raka. Dzielnie walczy, jednocześnie jest żoną i mamą dwójki fantastycznych dzieciaków 8-letniego Mikołaja i 5-letniej Natalki. Rodzina boryka się z problemami finansowymi. Nie stać jej na kosztowne leczenie, dlatego zbierane są pieniądze i organizowane akcje charytatywne zarówno w Koninie jak i Toruniu, gdzie obecnie mieszka. Ania jest też pod opieką fundacji Światło, na jej konto można wpłacać pieniądze.

Wszyscy, którzy chcieliby zaangażować się w organizację koncertu dla Ani, są proszeni o kontakt z Młodzieżowym Domem Kultury w Koninie.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
mzzlemoseu

Sonda

W jaki sposób chronisz się przed grypą?
Unikam miejsc publicznych
Zażywam profilaktycznie leki
Jem czosnek
Piję herbatę z cytryną, miodem i imbirem
Zaszczepiłem się przeciw grypie
Odpowiednio się ubieram
)

Jesteśmy na: