Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Rach_Ciach

Aktualności

Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta

2017-12-06 11:35:03
Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta

Marek Rębacz i Koniński Dom Kultury zapraszają na spektakl ,,Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta". Przedstawienie w znakomitej obsadzie wystawione zostanie na deskach KDK już 10 grudnia. Bilet na spektakl może być znakomitym prezentem mikołajkowym.

Najnowsza komedia Marka Rębacza, pełna odniesień do „polskiego dnia codziennego”. Obsada: Mikołaj Roznerski, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Sławomir Pacek, Klaudia Kuchtyk.

„Basia sama w domu …” to zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.

„Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta”, Koniński Dom Kultury,

10 grudnia 2017, godz. 16.00 i 19.00, bilety: 40, 50, 65, 75 zł, spektakl o godz. 19.00 – wszystkie bilety 50 zł

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
rrquartaver
ckarozyckirebec

Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: