Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Acid Drinkers. Hałaśliwy Rock z Mikołajem

2017-11-13 10:07:24
Acid Drinkers. Hałaśliwy Rock z Mikołajem

In Thrash We Trust – to tytuł koncertu grupy Acid Drinkers, która gościć będzie podczas tegorocznej edycji Rocka z Mikołajem w Koninie. Na dwudniowe wydarzenie Koniński Dom Kultury zaprasza 8 i 9 grudnia.

Rock z Mikołajem wystartuje w piątek, 8 grudnia akcją profilaktyki uzależnień. W dopołudniowych warsztatach wezmę udział uczniowie gimnazjów i szkół średnich. Piątkowy wieczór należeć będzie do młodych muzyków. Na scenie KDK zaprezentują się amatorskie zespoły rockowe z całej Polski. VIII Konińska Liga Muzyczna ruszy o godz. 16.30. Na część konkursową nie obowiązują wejściówki.

Biletowany będzie natomiast koncert zespołu Acid Drinkers. Rock’n’rollowców będzie można usłyszeć w KDK w sobotę, 9 grudnia. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie KDK.

Muzycy zagrają koncert pod szyldem „In Thrash We Trust”, co jak podkreślają zapowiada jazdę bez trzymanki. - W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka was podczas koncertu – mówią muzycy.

Acid Drinkers to zespół założony w Poznaniu w 1989 r. Na swoim koncie ma 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków: Titus, Popcorn, Ślimak i Bobby. Przypomnijmy jeszcze tylko, że koncert gwiazdy wieczoru poprzedzą wstępy ubiegłorocznych i tegorocznych zwycięzców Konińskiej Ligii Muzycznej.

Organizatorem wydarzenia jestKoniński Dom Kultury, partnerami: wydział spraw społecznych Urzędu Miejskiego w Koninie, Rockowa PL oraz PAX Studio.

KDK za pomoc przy organizacji Rocka z Mikołajem dziękuje firmom Franspol sp. z o.o., Loker oraz sklepowi muzycznemu Bońka Sound.

ROCK Z MIKOŁAJEM 2017 - 8-9 grudnia (piątek, sobota)

I dzień (8 grudnia)
- AKCJA PROFILAKTYKI UZALEŻNIEŃ godz. 9.00 i 12.00 (szkolne grupy zorganizowane)
- KONKURS ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH ,,VIII Konińska Liga Muzyczna” – godz. 16.30 (wstęp wolny)
II dzień (9 grudnia)
Godz. 18.00
- Koncert zwycięzców ,,Konińskiej Ligi Muzycznej 2016”
- Koncert zwycięzców ,,Konińskiej Ligi Muzycznej 2017”
- GWIAZDA WIECZORU ,,ACID DRINKERS”,
Bilety: 50 zł do nabycia w impresariacie KDK

Acid Drinkers. Hałaśliwy Rock z Mikołajem
Acid Drinkers. Hałaśliwy Rock z Mikołajem
Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: