Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
PlebiscytbannerA

Aktualności

Mieczysław Szcześniak na Poetyckie Zaduszki

2017-10-10 13:10:24
Mieczysław Szcześniak na Poetyckie Zaduszki

Mieczysław Szcześniak będzie gościem tegorocznej edycji Poetyckich Zaduszek. Artysta zaśpiewa utwory ze swojej najnowszej płyty „Nierówni”. Bilety na koncert już w sprzedaży!

„NIERÓWNI” to najnowsza płyta Mietka Szcześniaka, której powstanie było jego marzeniem od wielu lat. Artysta wybrał 11 wierszy ks. Twardowskiego i skomponował do nich rytmiczną i pozytywną muzykę – dominuje słoneczna samba i bossa nova. Jest pogodnie i refleksyjnie, ale są też utwory z dużą dawką dobrego humoru. Jednym słowem – lirycznie i energetycznie. A co najważniejsze – niewymuszenie, czyli dokładnie tak, jak w wierszach Twardowskiego.

Zamierzenie Szcześniaka było proste: podzielić się ulubioną twórczością Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać. „Esencja ks. Twardowskiego jest lekka, niełatwa, ale przyjemna. Dlatego dałem jej formę słoneczną, rytmiczna i pozytywną – bossa novę, sambę, chorińjo, sao.” (Mietek) NIERÓWNI to genialny wokalista, doskonałe teksty, znakomite aranżacje i doskonali Artyści: Mietek Szcześniak – wokal Paulinho Garcia – gitara Krzysztof Herdzin – fortepian/akordeon Marcin Pospieszalski – gitara basowa Luis Ribeiro – perkusjonalia I

Wyjątkowy głos Mietka Szcześniaka, doskonałe teksty, znakomite aranżacje i doskonali muzycy już 5 listopada o 19.00 w CKiS-DK Oskard.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: