Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
JHM

Aktualności

Potężne trzęsienie ziemi w kinie Centrum

2017-09-12 12:57:21
Potężne trzęsienie ziemi w kinie Centrum

– To mój najmocniejszy film, kiedy wejdzie do kin nastąpi potężne trzęsienie ziemi – mówi Patryk Vega, reżyser ,,Botoksu’’. W kinie Centrum film wyświetlony zostanie premierowo 29 września. Będzie też mnóstwo niespodzianek dla widzów.

– To mocne kino. To film, który wstrząśnie widownią – twierdzą aktorzy występujący w filmie ,,Botoks”. A na ekranie zobaczymy gwiazdy ,,Pitbulla” i ,,Służb specjalnych” między innymi: Olgę Bołądź, Katarzynę Warnke, Agnieszkę Dygant, Marietę Żukowską, Tomasza Oświecińskiego, Piotra Stramowskiego czy Sebastiana Fabijańskiego. Film trafi na ekrany 29 września, ale już teraz zainteresowanie nim sięga zenitu. Dodajmy, że film ,,Botoks” będzie miał premierę również w: Chinach, Australii, Rosji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanadzie, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Austrii, Szwecji, Norwegii i Danii.

W kinie CENTRUM przygotowano z tej okazji mnóstwo niespodzianek. Będą nagrody i klimat prosto ze szpitala… Zapraszamy w piątek, 29 września o godz. 20.30. Bilety można już kupować w kasie kina.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy uczestniczysz w imprezach kulturalnych, które odbywają się w Koninie?
Tak
Nie
Uważam, że jest ich za mało
Ta oferta mnie nie interesuje
Często dowiaduję się o imprezach po fakcie
Z przyjemnością w nich uczestniczę
)

Jesteśmy na: