Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
yasumi

Aktualności

Święto Plonów w Kleczewie

2017-08-09 10:44:18
Święto Plonów w Kleczewie

Burmistrz gminy i miasta Kleczew Marek Wesołowski i przewodniczący Rady Miejskiej w Kleczewie Maciej Trzewiczyński zapraszają na Święto Plonów w Kleczewie.

Tegoroczne dożynki rozpoczną się 20 sierpnia o godzinie 15.00 w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła uroczystą mszą świętą. Po mszy korowód dożynkowy przejdzie na kleczewski stadion, gdzie o godz. 16.30 rozpocznie się część oficjalna. Obrzęd dożynkowy wykona zespół Centrum 33 i Kapela Pod Rydlem. Nie zabraknie dzielenia chlebem i konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. O 17.30 wystąpi Kapela Góralska Hora, a po niej Konin Band Orchestra pod dyrekcją Ryszarda Piotrowskiego. Na zakończenie odbędzie się zabawa taneczna z zespołem Canon. Dożynkom towarzyszyć będą konkursy, degustacje potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, warsztaty rzemiosła artystycznego i zabawy dla dzieci.

Adam Ptak

Podziel się

Sonda

Czy rozpocząłeś już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia?
Tak
Nie
Posprzątałem mieszkanie
Umyłem okna
Kupiłem prezenty
Ugotowałem bigos
Jest jeszcze za wcześnie
Zrobię wszystko na ostatnią chwilę
)

Jesteśmy na: