Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota_za i przeciw

Aktualności

Święto Plonów w Kleczewie

2017-08-09 10:44:18
Święto Plonów w Kleczewie

Burmistrz gminy i miasta Kleczew Marek Wesołowski i przewodniczący Rady Miejskiej w Kleczewie Maciej Trzewiczyński zapraszają na Święto Plonów w Kleczewie.

Tegoroczne dożynki rozpoczną się 20 sierpnia o godzinie 15.00 w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła uroczystą mszą świętą. Po mszy korowód dożynkowy przejdzie na kleczewski stadion, gdzie o godz. 16.30 rozpocznie się część oficjalna. Obrzęd dożynkowy wykona zespół Centrum 33 i Kapela Pod Rydlem. Nie zabraknie dzielenia chlebem i konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. O 17.30 wystąpi Kapela Góralska Hora, a po niej Konin Band Orchestra pod dyrekcją Ryszarda Piotrowskiego. Na zakończenie odbędzie się zabawa taneczna z zespołem Canon. Dożynkom towarzyszyć będą konkursy, degustacje potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, warsztaty rzemiosła artystycznego i zabawy dla dzieci.

Adam Ptak

Podziel się

Sonda

Czy przygotowujesz już groby swoich bliskich zmarłych na Wszystkich Świętych?
Jeszcze się za to nie zabrałam/em
Mam na to czas
Kupiłam/em już znicze
Umyłam/em pomnik przed tym świętem
Zamówiłam/em kwiaty
Nie odwiedzam tego dnia żadnych grobów
)

Jesteśmy na: