Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

2017-08-04 10:32:30
Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Już w najbliższą sobotę, 5 sierpnia rusza kolejna edycja projektu „Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim”. W plenerowym kinie, przez trzy kolejne soboty, wyświetlone zostaną dwa dramaty i komedia. Do kina pod gwiazdami zaprasza prezydent Józef Nowicki.

„Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim”, czyli kino pod gwiazdami, to trzy sierpniowe wieczory. Podobnie jak w poprzednich latach staraliśmy się dobrać filmy tak, by zadowolić konińską publiczność. Stawiamy na ambitne kino – mówi Zenona Sroczyńska, kierownik wydziału kultury Urzędu Miejskiego w Koninie.

Już 5 sierpnia pokazany zostanie film „Pogorzelisko”, francuski dramat, w którym bliźnięta Simon i Jeanne, zgodnie z ostatnią wolną matki, wyruszają na poszukiwanie swojego ojca i brata, by dostarczyć im zapieczętowane listy.

Tydzień później, 12 sierpnia, wyświetlony zostanie „Pokój”, irlandzko-kanadyjski dramat. Głównym bohaterem filmu jest pięcioletni Jack, który od urodzenia mieszka z mamą w niewielkim pomieszczeniu, które nazywają pokojem. Chłopiec nie zdaje sobie sprawy, że istnieje świat na zewnątrz.

Tegoroczną edycję „Dobrych Filmów” na Bulwarze Nadwarciańskim zakończy w sobotę 19 sierpnia, komedia „Zupełnie Nowy Testament”, historia niebiańskiej pary, która z rodziną zamieszkała w Brukseli i spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając sobie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia ich córka postanawia odnowić świat.

Początek wszystkich sobotnich seansów to godz. 21.30.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: