Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
gok brzeźno

Aktualności

Filip Łobodziński czyta Boba Dylana w salonie

2017-03-09 11:11:08
Filip Łobodziński czyta Boba Dylana w salonie

Kolejny Salon Poezji i Literatury w Konińskim Domu Kultury już 19 marca. Twórczość Boba Dylana prezentować będzie Filip Łobodziński.

Inicjatorka poetyckich podróży, Katarzyna Kubacka-Seweryn, zwróciła uwagę na Boba Dylana, bowiem – po pierwsze – Bob Dylan 13 października 2016 roku został laureatem literackiej Nagrody Nobla, a po drugie – właśnie do księgarni trafił „Duszny kraj”, obszerny zbiór „Blowin′ in the Wind” i 119 innych tekstów Boba Dylana w przekładzie Filipa Łobodzińskiego.

19 marca Filip Łobodziński zaprezentuje teksty Boba Dylana w Konińskim Domu Kultury. Towarzyszyć mu będzie muzycznie Jacek Wąsowski, z którym (i wieloma gośćmi) nagrali płytę „dylan.pl”.

Filip Łobodziński jest znanym dziennikarzem i tłumaczem, a także muzykiem Zespołu Reprezentacyjnego. Nadal kojarzony jest też jako dziecięca gwiazda serialu „Stawiam na Tolka Banana’’.

19 marca, godz. 18.00, bilety 20 zł


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy planujesz bawić się na balach w czasie karnawału?
Tak
Nie
Jeszcze nie wiem jak spędzę karnawał
Zamierzam przynajmniej raz wyjść na zabawę karnawałową
Zawsze w karnawale idę na bal
Nie świętuję tego czasu
)

Jesteśmy na: