Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
GaleriaNadJeziorem

Aktualności

Chciała podnieść standard życia? Za kradzieże grozi jej 5 lat więzienia

2018-02-22 09:20:20
Chciała podnieść standard życia? Za kradzieże grozi jej 5 lat więzienia

Nawet pięć lat więzienia grozi 34-latce, którą zatrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Ślesinie. Kobieta ukradła z pobliskich domów oraz działek rzeczy za prawie 4 tys. złotych.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ślesinie od pewnego czasu otrzymywali zgłoszenia od mieszkańców gminy na temat kradzieży mebli i ozdób ogrodowych. jak mówi Adrianna Kuna, rzecznik konińskiej policji, podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze kolejny raz wykazali się świetnym rozpoznaniem środowiska, co pozwoliło na szybkie wytypowanie potencjalnej sprawczyni. Śledczy się nie pomylili. Złodzejką okazała się 34-letnia kobieta, mieszkanka Ślesina, której tłumaczenia wiążą się z sytuacją rodzinną.

Funkcjonariusze odzyskali wszystkie ze skradzionych rzeczy, o łącznej wartości 4000 zł, które trafiły do prawowitych właścicieli. Kobieta usłyszała już zarzut kradzieży i przyznała się do jej popełnienia. Wyraziła też gotowość dobrowolnego poddania się karze.

Kodeks karny za kradzież przewiduje nawet 5 lat więzienia.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
sprawiedli-medio
bezwzględnie zrobiła żle ,zresztą przyznała się do winy i chce poddać się karze... ale żeby wstawiać kobietę na zdjęciu w kajdankach to delikatnie mówiąc przegięcie . Może Policja poda również zdjęcia hanlarzy narkotykami albo niedawnych morderców w Kamienicy? NO nie !!!najłatwiej z bezbronnymi np.kobietami...a może ta Pani ma dzieci? Zobaczymy czy portal i policja również bedzie podawac postaci przodem w kajdankach z zamazaną twarzą...innych. Fajny kraj za kradzież tui do 5lat za zabójstwo 6 osób po narkotykach i pijaku samochodem do 12u a dostaje 5lat. Może rzecznik policji zasanowi się i usunie tą informacje! dodaję nie zmienia to faktu że kradnąc zrobiła żle...

Sonda

W jaki sposób chronisz się przed grypą?
Unikam miejsc publicznych
Zażywam profilaktycznie leki
Jem czosnek
Piję herbatę z cytryną, miodem i imbirem
Zaszczepiłem się przeciw grypie
Odpowiednio się ubieram
)

Jesteśmy na: