Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Konkurs na dyrektora CKiS w Koninie najwcześniej w marcu

2018-02-09 11:06:26
Konkurs na dyrektora CKiS w Koninie najwcześniej w marcu

Najwcześniej na początku marca zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Obecna szefowa, czyli Elżbieta Barszcz, pokieruje inną marszałkowską instytucją, czyli Muzeum Okręgowym w Koninie.

25 lutego kończy się kadencja dyrektora konińskiego muzeum okręgowego Lecha Stefaniaka. Decyzją zarządu województwa, mając na uwadze konieczność zapewnienia rozwoju placówki, wszczęto procedurę powołania na to stanowisko Elżbiety Barszcz, bez przeprowadzenia konkursu, na 5 lat.

A kto teraz pokieruje Centrum Kultury i Sztuki w Koninie? Dyrektor zostanie wyłoniony w drodze konkursu. Jak nas poinformowano w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu, ten będzie ogłoszony najwcześniej na początku marca tego roku. Do czasu wyłonienia nowego szefa CKiS, Zarząd Województwa Wielkopolskiego zamierza powierzyć obowiązki obecnej zastępczyni, czyli Justynie Kałużyńskiej.

Marcin Szafrański

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

W jaki sposób chronisz się przed grypą?
Unikam miejsc publicznych
Zażywam profilaktycznie leki
Jem czosnek
Piję herbatę z cytryną, miodem i imbirem
Zaszczepiłem się przeciw grypie
Odpowiednio się ubieram
)

Jesteśmy na: