Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
EGSD

Aktualności

Starosta wręczył stypendia zdolnym uczniom

2018-02-07 08:33:26
Starosta wręczył stypendia zdolnym uczniom

Stanisław Bielik wręczył stypendia uczniom wyróżniającym się w nauce w placówkach prowadzonych przez starostwo. Uroczystość miała miejsce w siedzibie urzędu 6 lutego.

– Stypendia przyznawane są przez Zarząd Powiatu Konińskiego od 17 lat i służą wspieraniu rozwoju indywidualnych zdolności oraz zainteresowań młodych ludzi, a także są formą nagrody za trud i pracę włożone we własną edukację – informuje Marta Bagrowska, Powiatowy Rzecznik Prasowy. W tym roku przeznaczono na ten cel aż 132.800 zł. Dlatego gratyfikację finansową za wyróżniające się osiągnięcia w nauce otrzyma rekordowa liczba 80 uczniów szkół prowadzonych przez powiat. Pomoc stypendialna wyniesie miesięcznie 200 zł.

A oto tegoroczni laureaci stypendium starosty konińskiego:

1. Zespół Szkól Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie:

1) Ewa Dobrowolska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

2) Ewelina Wysocka – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

3) Roksana Kubacka – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

4) Dominika Moniak – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

5) Nadia Pordąb – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

6) Daria Szczerbiak – uczennica kl. II technikum,

7) Agata Piotrowska – uczennica kl. II technikum,

8) Sylwia Dybowska – uczennica kl. II technikum,

9) Agata Wieczorkiewicz – uczennica kl. II technikum,

10) Erika Świętanowska – uczennica kl. II technikum,

11) Natalia Niemiec – uczennica kl. II technikum,

12) Wiktoria Wojtaś – uczennica kl. II technikum,

13) Sandra Bilicka – uczennica kl. II technikum,

14) Mateusz Maciejewski – uczeń kl. II technikum,

15) Bartosz Zieliński – uczeń kl. II technikum,

16) Kaja Kurlapska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

17) Kinga Swacińska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

18) Nikola Kapela – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

19) Klaudia Wolińska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

20) Oskar Wojtyniak – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego,

21) Natalia Malczyk– uczennica kl. III technikum,

22) Anna Gałdyn – uczennica kl. III technikum,

23) Katarzyna Krzosek – uczennica kl. III technikum,

24) Katarzyna Paradowska – uczennica kl. III technikum,

25) Martyna Prahl – uczennica kl. III technikum,

26) Marika Piotrowska – uczennica kl. III technikum,

27) Andżelika Gronostaj – uczennica kl. IV technikum,

28) Weronika Stasiak – uczennica kl. IV technikum,

29) Agata Wojdak – uczennica kl. IV technikum,

30) Marcelina Małolepsza – uczennica kl. IV technikum,

31) Cezary Wojciechowski – uczeń kl. IV technikum,

2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie:

1) Sandra Magdalena Budner – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

2) Weronika Radwańska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

3) Wiktoria Nikola Sobczak – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

4) Mateusz Arabski – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego,

5) Martyna Sałata – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

6) Alicja Szafrańska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

7) Aleksandra Szymańska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

8) Dominika Kwieryng– uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

9) Alicja Anna Polaszewska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

10) Patrycja Gralińska – uczennica kl. II technikum,

11) Klaudia Robak – uczennica kl. II technikum,

12) Weronika Monika Berent – uczennica kl. III technikum,

13) Weronika Kmieć – uczennica kl. III technikum,

14) Justyna Licheniak – uczennica kl. III technikum,

15) Paulina Olejnik – uczennica kl. III technikum,

16) Sebastian Sztejkowski – uczeń kl. III technikum,

17) Andżelika Patrycja Ziółkowska – uczennica kl. III technikum,

18) Justyna Andrzejewska – uczennica kl. III technikum,

19) Monika Pawlak – uczennica kl. III technikum,

20) Monika Wiktoria Pawełkiewicz – uczennica kl. III technikum,

21) Damian Czerbachowski – uczeń kl. IV technikum,

22) Krzysztof Dembowski – uczeń kl. IV technikum,

23) Sandra Joanna Rozmarynowska – uczennica kl. IV technikum,

24) Marcin Wełnicki – uczeń kl. IV technikum,

25) Ewelina Jóźwiak – uczennica kl. III zasadniczej szkoły zawodowej.

3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie:

1) Aleksandra Arend– uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

2) Julia Łęt – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

3) Michalina Woźniak – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

4) Aleksandra Pilarczyk– uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

5) Michał Brożyński – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego,

6) Filip Gagajewski– uczeń kl. II liceum ogólnokształcącego,

7) Julia Iwańska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego,

8) Dominika Dogoda – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

9) Michał Działakiewicz– uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego,

10) Patrycja Banaszak – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

11) Magdalena Marek – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

12) Klaudiusz Piotr Kalisty – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego,

13) Przemysław Przebieracz – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego,

14) Paulina Strzelczyk – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego,

15) Jan Turowski – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego,

16) Daniel Wardęcki – uczeń kl. III zasadniczej szkoły zawodowej,

17) Szymon Czerniejewski – uczeń kl. II zasadniczej szkoły zawodowej.

4. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rychwale:

1) Dawid Kruczkowski – uczeń kl. III gimnazjum specjalnego,

2) Karolina Skitek – uczennica kl. III gimnazjum specjalnego,

3) Mateusz Wajer – uczeń klasy V szkoły podstawowej specjalnej,

4) Adam Krawczyk – uczeń kl. VII szkoły podstawowej specjalnej,

5) Małgorzata Darul – uczennica kl. II zasadniczej szkoły zawodowej specjalnej,

6) Patryk Bącler – uczeń kl. II zasadniczej szkoły zawodowej specjalnej,

7) Klaudia Walczak – uczennica kl. III zasadniczej szkoły zawodowej specjalnej.

Starosta wręczył stypendia zdolnym uczniom
Starosta wręczył stypendia zdolnym uczniom
Milena Fabisiak

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:




Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: