Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Toyota

Aktualności

Przeszukiwali mieszkanie, znaleźli marihuanę

2018-01-11 14:17:28
Przeszukiwali mieszkanie, znaleźli marihuanę

50 gramów marihuany znaleźli podczas przeszukania mieszkania 20-letniego mężczyzny konińscy policjanci.

We wtorek 9 stycznia tuż po godzinie 13.00, policjanci patrolowi znaleźli „działkę” marihuany u 20-letniej kobiety. – „Po nitce do kłębka” funkcjonariusze z wydziału kryminalnego trafili do mieszkania 20-letniego mężczyzny – informuje Marcin Jankowski, rzecznik prasowy KMP w Koninie. – Był zaskoczony wizytą mundurowych, ale najprawdopodobniej stwierdził, że nie ma sensu kombinować i dobrowolnie wydał policjantom to, co ich interesowało. Śledczy zabezpieczyli na miejscu niemal 50 gramów marihuany, wagę do ważenia narkotyków i niewielką ilość pieniędzy.

20-latek trafił do policyjnego aresztu, a w środę 10 stycznia usłyszał dwa zarzuty: handlu narkotykami i posiadania ich znacznej ilości. Przyznał się do obydwu przestępstw. Jest to jego pierwszy konflikt z prawem. Zarówno za handel, jak i posiadanie znacznych ilości narkotyków kodeks karny przewiduje do 10 lat więzienia.

Przeszukiwali mieszkanie, znaleźli marihuanę
Przeszukiwali mieszkanie, znaleźli marihuanę
Przeszukiwali mieszkanie, znaleźli marihuanę

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Nieobecny
A może by się tak zajęli tym co jest problemem czyli alkoholikami bijacymi żony i dzieci a nie tymi co palą trawkę i nikomu nie szkodzą Ale oczywiście policji łatwiej zatrzymać upalonego 20-latka niż pijanego 40-latka Brawo policja Żałosne prawo Zalosni funkcjonariusze JP 1000%
Jeżon
palenie trawki to nic złego, nie rozumiem po co robić z tego taką aferę. Kolejna zakazana rzecz w wolnym kraju. Nie chcesz? Nikt Cię przecież nie zmusza, ale dlaczego zabraniać tym którzy chcą?
Twój stary
Hah beka
WiecejTakichAkcji
Super!!!oby wiecej takich akcji
Mama
Brawo!!!!!

Sonda

Czy robisz porządki przed świętami wielkanocnymi?
Tak
Nie
Sprzątam regularnie
Już umyłam/em okna
Sprzątam w Wielką Sobtę
Nie przywiązuję wagi do świątecznych porządków
)

Jesteśmy na: