Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
GaleriaNadJeziorem

Aktualności

Prawie 5.500 telefonów do ZUS. Infolinia oblężona

2018-01-11 10:05:20
Prawie 5.500 telefonów do ZUS. Infolinia oblężona

Aż 5.483 osoby zatelefonowały w ciągu pierwszych czterech dni stycznia do ZUS-u w sprawie nowego sposobu opłacania składek. Na połączenie z konsultantem na infolinii trzeba było dość długo czekać.

– Czas oczekiwania bywa bardzo długi, gdyż zdarza się, że w kolejce czeka prawie 200 połączeń. To niepotrzebna strata czasu, gdyż odpowiedzi, na większość z zadawanych pytań, można bez trudu znaleźć na stronie internetowej ZUS – poinformowała Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce.

O co najczęściej pytali dzwoniący? Jak wpłacić składki do ZUS? Jak uregulować zaległości na koncie w ZUS? Na jaki numer konta wpłacać pieniądze? Jak prawidłowo wypełnić przelew? – Na stronie internetowej www.zus.pl dostępna jest instrukcja, jak krok po kroku wypełnić przelew oraz broszura „Proste płatności z ZUS”, w której zawarty jest szczegółowy opis nowych zasad wpłacania składek do ZUS. Przeczytać można także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące e-Składki – informuje Marlena Nowicka.

Milena Fabisiak

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy robisz porządki przed świętami wielkanocnymi?
Tak
Nie
Sprzątam regularnie
Już umyłam/em okna
Sprzątam w Wielką Sobtę
Nie przywiązuję wagi do świątecznych porządków
)

Jesteśmy na: