Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Głosuj na Wolontariusza Roku 2017

2017-11-13 11:15:16

Szlachetna Paczka, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, konińskie fundacje i szkoły wytypowały osoby godne tytułu Wolontariusza Roku 2017. Głosować można od dziś.

Od poniedziałku, 13 listopada rusza głosowanie na Wolontariusza Roku 2017. Na stronach internetowych miasta można zapoznać się z listą kandydatów wraz z opisem ich działalności. Głosy można oddawać na karcie, którą należy wrzucić, po uprzednim okazaniu pracownikowi Centrum Organizacji Pozarządowych dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego ukończony 16. rok życia. Urny wyborcze znajdują się w COP przy ulicy 3 Maja 1-3. Głosy można oddawać od godziny 7.30-18.00, od 13 do 17 listopada.

Wynik konkursu Wolontariusz Roku 2017 zostanie przedstawiony 6 grudnia, podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, które będą miały miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury o godzinie 18.

Szczegółowe informacje dotyczące procedury głosowania można znaleźć w regulaminie konkursowym Wolontariusz Roku 2017.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: