Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
GaleriaNadJeziorem

Aktualności

Krowa uciekła gospodarzowi. Spacerowała ulicami Konina

2017-10-11 11:35:12
Krowa uciekła gospodarzowi. Spacerowała ulicami Konina

Mandat za niedopilnowanie zapłacił właściciel krowy, która uciekła z gospodarstwa i spacerowała ulicami Konina. Podczas próby „zatrzymania” zwierzę uszkodziło policyjny radiowóz. Gospodarz dodatkowo będzie musiał zapłacić za straty.

Dzisiaj około godziny 3.45 na jednej z ulic na osiedlu Chorzeń policyjny patrol zauważył „spacerującą” po ulicy krowę. – Podjechał i „zatrzymał” zwierzę. Było jednak na tyle pobudzone, że uszkodziło klosz lampy od radiowozu – informuje Zbigniew Janusz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie. – Funkcjonariusze szybko ustalili właściciela, który przybył na miejsce i zagonił krowę na teren gospodarstwa. O tej porze na drodze na szczęście nie było dużego ruchu. Ani zwierzęciu, ani przypadkowym kierowcom nic się nie stało.


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Zawiedziony czytelnik
Czy naprawdę w Koninie nic więcej się nie dzieje, że takie newsy tylko... Człowiekowi od razu lżej na sercu że uciekł z tego miasta... Dno...
jprdl
dramat .
krowa stoi lampa zbita
te policjanty to jakieś cielaki
Nie lesiu
I do tego zagrożone mandatem...
Lesiuuu
Nie wierzę... Jeszcze niedawno krowa spacerujaca w okolicy swojego domu to było coś normalnego... Teraz jest to wydarzenie na tyle wielkie ze piszą o tym w gazetach..
Brawo
Brawo Waski

Sonda

Czy robisz porządki przed świętami wielkanocnymi?
Tak
Nie
Sprzątam regularnie
Już umyłam/em okna
Sprzątam w Wielką Sobtę
Nie przywiązuję wagi do świątecznych porządków
)

Jesteśmy na: