Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
atutmed

Aktualności

Krowa uciekła gospodarzowi. Spacerowała ulicami Konina

2017-10-11 11:35:12
Krowa uciekła gospodarzowi. Spacerowała ulicami Konina

Mandat za niedopilnowanie zapłacił właściciel krowy, która uciekła z gospodarstwa i spacerowała ulicami Konina. Podczas próby „zatrzymania” zwierzę uszkodziło policyjny radiowóz. Gospodarz dodatkowo będzie musiał zapłacić za straty.

Dzisiaj około godziny 3.45 na jednej z ulic na osiedlu Chorzeń policyjny patrol zauważył „spacerującą” po ulicy krowę. – Podjechał i „zatrzymał” zwierzę. Było jednak na tyle pobudzone, że uszkodziło klosz lampy od radiowozu – informuje Zbigniew Janusz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie. – Funkcjonariusze szybko ustalili właściciela, który przybył na miejsce i zagonił krowę na teren gospodarstwa. O tej porze na drodze na szczęście nie było dużego ruchu. Ani zwierzęciu, ani przypadkowym kierowcom nic się nie stało.


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Zawiedziony czytelnik
Czy naprawdę w Koninie nic więcej się nie dzieje, że takie newsy tylko... Człowiekowi od razu lżej na sercu że uciekł z tego miasta... Dno...
jprdl
dramat .
krowa stoi lampa zbita
te policjanty to jakieś cielaki
Nie lesiu
I do tego zagrożone mandatem...
Lesiuuu
Nie wierzę... Jeszcze niedawno krowa spacerujaca w okolicy swojego domu to było coś normalnego... Teraz jest to wydarzenie na tyle wielkie ze piszą o tym w gazetach..
Brawo
Brawo Waski

Sonda

Czy rozpocząłeś już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia?
Tak
Nie
Posprzątałem mieszkanie
Umyłem okna
Kupiłem prezenty
Ugotowałem bigos
Jest jeszcze za wcześnie
Zrobię wszystko na ostatnią chwilę
)

Jesteśmy na: