Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
GaleriaNadJeziorem

Aktualności

Czy kosmetyki mogą być szkodliwe? Konferencja w PWSZ

2017-10-08 09:20:12

„Quo vadis cosmetica” to tytuł konferencji naukowej, która odbędzie się 19 października w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej.

W programie przewidziano wystąpienia na temat aktualnych problemów i kierunków rozwoju kosmetologii. Będzie mowa o wpływie wolnych rodników na zdrowie i urodę, niepożądanych działań kosmetyków i zastosowaniu surowców roślinnych do poprawy wyglądu. Uczestnicy dowiedzą się także, co to jest apikosmetyka i fitokosmetyka. - W związku z prowadzeniem kierunku kosmetologia, uczelnia pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom specjalistów z branży usług kosmetycznych i podejmuje się organizacji różnych form doskonalenia zawodowego. Zaczynamy od konferencji naukowej w następnych latach będą także warsztaty i szkolenia praktyczne – wyjaśnia dr Janusz Kwieciński, dziekan Wydziału Kultury Fizycznej i Ochrony Zdrowia w PWSZ w Koninie.

Konferencja odbędzie się w Centrum Wykładowo-Dydaktycznym w Koninie w godzinach od 10.00 do 16.00. Wstęp jest wolny i bezpłatny. Za dodatkową opłatą można otrzymać certyfikat i materiały.

Izabela Gorzelańczyk-Nowak

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy robisz porządki przed świętami wielkanocnymi?
Tak
Nie
Sprzątam regularnie
Już umyłam/em okna
Sprzątam w Wielką Sobtę
Nie przywiązuję wagi do świątecznych porządków
)

Jesteśmy na: