Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota171121

Aktualności

Uczniowie na debacie o Unii

2017-09-20 08:59:10

22 września o godz. 11.00 odbędzie się debata „Rozważania nad Europą”. Zaprasza na nią Anna Matczak-Gaj, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. W dyskusji udział wezmą uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły, a także zaproszeni goście.
Przyczynkiem zorganizowania wspomnianej debaty stała się 60. rocznica podpisania Traktatów Rzymskich. 22 września w kompleksie sportowo-dydaktycznym Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie spotkają się uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły, a także zaproszeni gości. Dyskusja toczyć się będzie wokół trzech zagadnień: Czym jest dla mnie Unia Europejska? Czego oczekujemy od Unii Europejskiej? Czy widzimy wpływ Unii Europejskiej na nasze życie?
W czasie debaty uczniowie przedstawią między innymi wykonane przez siebie prezentacje i filmiki na temat Unii Europejskiej, wyniki ankiety na temat Unii Europejskiej, którą przeprowadzili wśród uczniów ZSEU oraz mieszkańców Konina.
Uczniowie wzięli udział w konkursie o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

opr. MF


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia?
Tak
Nie
Posprzątałem mieszkanie
Umyłem okna
Kupiłem prezenty
Ugotowałem bigos
Jest jeszcze za wcześnie
Zrobię wszystko na ostatnią chwilę
)

Jesteśmy na: