Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Uczniowie na debacie o Unii

2017-09-20 08:59:10

22 września o godz. 11.00 odbędzie się debata „Rozważania nad Europą”. Zaprasza na nią Anna Matczak-Gaj, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. W dyskusji udział wezmą uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły, a także zaproszeni goście.
Przyczynkiem zorganizowania wspomnianej debaty stała się 60. rocznica podpisania Traktatów Rzymskich. 22 września w kompleksie sportowo-dydaktycznym Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie spotkają się uczniowie, nauczyciele, dyrekcja szkoły, a także zaproszeni gości. Dyskusja toczyć się będzie wokół trzech zagadnień: Czym jest dla mnie Unia Europejska? Czego oczekujemy od Unii Europejskiej? Czy widzimy wpływ Unii Europejskiej na nasze życie?
W czasie debaty uczniowie przedstawią między innymi wykonane przez siebie prezentacje i filmiki na temat Unii Europejskiej, wyniki ankiety na temat Unii Europejskiej, którą przeprowadzili wśród uczniów ZSEU oraz mieszkańców Konina.
Uczniowie wzięli udział w konkursie o nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

opr. MF


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: