Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
JHM

Aktualności

Siatkarze rozegrali turniej. Kto wygrał?

2017-09-11 06:00:00
Siatkarze rozegrali turniej. Kto wygrał?

Trzy drużyny wystartowały w IX Międzygminnym Turnieju Siatkówki w Rzgowie. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z MLKS Orlik Miłosław.
Siatkarze spotkali się 10 września w hali sportowej w Rzgowie. W turnieju uczestniczyły 3 drużyny, które w sezonie 2017/2018 będą rywalizować w rozgrywkach III ligi Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej: LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza, MLKS Orlik Miłosław oraz TODO UKS MOS Czarni Ostrowite. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Sędzią głównym zawodów był Ryszard Błaszczyk.
Piewsze miejsce wywalczył MLKS Orlik Miłosław. Drugie miejsce przypadło ekipie TODO UKS Czarni Ostrowite. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza.
Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy w Rzgowie oraz Starostwo Powiatowe w Koninie
Siatkarze rozegrali turniej. Kto wygrał?
Siatkarze rozegrali turniej. Kto wygrał?
Izabela Gorzelańczyk-Nowak

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy uczestniczysz w imprezach kulturalnych, które odbywają się w Koninie?
Tak
Nie
Uważam, że jest ich za mało
Ta oferta mnie nie interesuje
Często dowiaduję się o imprezach po fakcie
Z przyjemnością w nich uczestniczę
)

Jesteśmy na: