Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

„Do białego rana” zagrają w miejskim parku. Rozpoczynają się Dni Goliny

2017-06-17 11:00:52

Występy dzieci, koncert orkiestry dętej, zespołu Danielo oraz Freaky Boys. Tak mieszkańcy gminy Golina będą bawili się dziś w miejskim parku. Jutro na wielkiej scenie zagra Skaner.

Rozpoczynają się Dni Goliny. Impreza odbędzie się parku miejskim. O godzinie 17.00 przed publicznością swoje talenty zaprezentują dzieci. Około 19.00 zagra orkiestra dęta. Gwiazdami wieczoru będą zespół Danielo i Freaky Boys („Do białego rana”). Na zakończenie sobotniej imprezy odbędzie się zabawa z DJ-em.

Jutro o 16.00 rozpocznie się program dla dzieci. Następnie o 18.00 wystąpią gimnazjaliści, a zaraz po nich zespół Sami Swoi. O 19.45 odbędzie się pokaz zumby w wykonaniu golinianek. Gwiazda wieczoru będzie Skaner, a przed nim wystąpi jeszcze zespół Coolers.

Zaplanowano również szereg imprez towarzyszących. Odbędzie się rajd rowerowy, zawody wędkarskie, turniej piłki nożnej oraz wernisaż malarstwa Stanisławy Jasiczek.

Izabela Gorzelańczyk-Nowak

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: