Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Wpadł z marihuaną podczas kontroli drogowej. W domu miał jeszcze 165 gramów narkotyku

2017-05-18 13:00:06
Wpadł z marihuaną podczas kontroli drogowej. W domu miał jeszcze 165 gramów narkotyku

W minioną sobotę, tuż po godz. 15.00, policjanci patrolowi zatrzymali podczas kontroli drogowej 33-letniego mężczyznę. Miał przy sobie ponad 16 gramów marihuany. Był to jednak wierzchołek góry lodowej…

W sobotnie popołudnie, policjanci z wydziału patrolowo – interwencyjnego KMP w Koninie podczas służby zatrzymali do kontroli drogowej opla vectrę. Kierował nią 24-latek, a pasażerem był 33-letni mężczyzna, obaj z Konina. – O ile do kierującego policjanci nie mieli uwag, to zachowanie pasażera wzbudziło już podejrzenia mundurowych. Policyjny nos po raz kolejny okazał się mieć rację. Po chwili rozmowy wyjął on zza paska spodni dwie torebki foliowe z dobrze znaną policjantom substancją – mówi Marcin Jankowski, oficer prasowy KMP w Koninie. 33-latek został doprowadzony do komendy, gdzie policyjny technik zbadał testerem susz roślinny. Wynik jednoznacznie wskazał obecność THC – składnika marihuany.

Na tym jednak złe wiadomości dla zatrzymanego mężczyzny się nie skończyły. Do jego domu udali się policjanci z wydziału kryminalnego i podczas przeszukania znaleźli 11 roślin konopi, z których uzyskuje się marihuanę oraz blisko 165 gramów gotowego narkotyku. Tak znaczna ilość środków wystarczyła, aby mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W miniony poniedziałek koninianin usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, uprawy konopi indyjskich oraz przetwarzania środków odurzających. Grozi za to kara do 8 lat więzienia. Mężczyzna przyznał się do zarzutów. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.


Podziel się

Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: