Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Toyota

Aktualności

Już jutro w poznańskim sądzie. Kolejna rozprawa o zabójstwo Ewy Tylman

2017-03-20 10:37:14

Już jutro w Sądzie Okręgowym w Poznaniu odbędzie się kolejna rozprawa w procesie o zabójstwo Ewy Tylman. Zeznania złożyć ma pięcioro świadków.

Proces o zabójstwo młodej mieszkanki konina rozpoczął się w styczniu. Podczas kolejnych terminów przesłuchanych zostało już kilku świadków, w tym policjantów prowadzących śledztwo, chłopak Ewy Tylman, siostra i partner Adama Z.

Po rozprawie, która odbyła się 17 lutego, Sąd Okręgowy w Poznaniu Sąd Okręgowy w Poznaniu poinformował o możliwości zmiany kwalifikacji prawnej czynu, a kilka dni później zdecydował o nie przedłużeniu wobec Adama Z. tymczasowego aresztu.

Prokurator zaskarżył tę decyzję, jednak Sąd Apelacyjny utrzymał ją w mocy. Oznacza to, że Adam Z. za swój czyn odpowiadać będzie z wolnej stopy.

Od samego początku oskarżony nie przyznaje się do winy. Odmówił też składania wyjaśnień. Oświadczył jedynie, że do zabójstwa podczas śledztwa przyznał się pod naciskiem policjantów.

Anna Chadaj

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy robisz porządki przed świętami wielkanocnymi?
Tak
Nie
Sprzątam regularnie
Już umyłam/em okna
Sprzątam w Wielką Sobtę
Nie przywiązuję wagi do świątecznych porządków
)

Jesteśmy na: