Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

W stolicy promujemy wodne atrakcje

2017-03-17 13:00:44

W Centrum MT Polska (ul. Marsa 56 c) w Warszawie można obejrzeć najszybsze skutery, największe jachty, luksusowe łodzie motorowe, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny. Od wczoraj (16 marca) Powiat Koniński przy współpracy z miastem Konin, Lokalną Organizacją Turystyczną Marina oraz przedstawicielami branży turystycznej promuje wodne atrakcje naszego regionu podczas 29. edycji Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie. Targi potrwają do niedzieli 19 marca.

Na targach nie zabraknie oferty producentów sprzętu żeglarskiego, do uprawiania kajakarstwa czy windsurfingu. Zaprezentują się też regiony turystyczne, promując miejsca związane z aktywnym wypoczynkiem na lądzie, i na wodzie. W Warszawie nie zabraknie Wielkopolski i najważniejszego produktu, czyli Wielkiej Pętli Wielkopolski.

Jeśli koś akurat wybiera się do Warszawy koniecznie musi odwiedzić stoisko Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej (62a, hala A), przy którym 17 i 18 marca będzie można wziąć udział w konkursach i wygrać dwuosobowy voucher pobytowy w dwóch ośrodkach wypoczynkowych położonych są na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski (w ciągu kanału Warta-Gopło). Do wygrania są również gadżety przygotowane z myślą o aktywnych turystycznie. Zainteresowani znajdą również publikacje poświęcone turystyce aktywnej (pieszej, rowerowej) oraz materiały przygotowane przez ośrodki wypoczynkowe położone wzdłuż Wielkiej Pętli Wielkopolski – Kanału Warta-Gopło oraz inne podmioty z branży turystycznej działające w regionie konińskim.


Podziel się

Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: