Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota171107

Aktualności

W stolicy promujemy wodne atrakcje

2017-03-17 13:00:44

W Centrum MT Polska (ul. Marsa 56 c) w Warszawie można obejrzeć najszybsze skutery, największe jachty, luksusowe łodzie motorowe, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny. Od wczoraj (16 marca) Powiat Koniński przy współpracy z miastem Konin, Lokalną Organizacją Turystyczną Marina oraz przedstawicielami branży turystycznej promuje wodne atrakcje naszego regionu podczas 29. edycji Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie. Targi potrwają do niedzieli 19 marca.

Na targach nie zabraknie oferty producentów sprzętu żeglarskiego, do uprawiania kajakarstwa czy windsurfingu. Zaprezentują się też regiony turystyczne, promując miejsca związane z aktywnym wypoczynkiem na lądzie, i na wodzie. W Warszawie nie zabraknie Wielkopolski i najważniejszego produktu, czyli Wielkiej Pętli Wielkopolski.

Jeśli koś akurat wybiera się do Warszawy koniecznie musi odwiedzić stoisko Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej (62a, hala A), przy którym 17 i 18 marca będzie można wziąć udział w konkursach i wygrać dwuosobowy voucher pobytowy w dwóch ośrodkach wypoczynkowych położonych są na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski (w ciągu kanału Warta-Gopło). Do wygrania są również gadżety przygotowane z myślą o aktywnych turystycznie. Zainteresowani znajdą również publikacje poświęcone turystyce aktywnej (pieszej, rowerowej) oraz materiały przygotowane przez ośrodki wypoczynkowe położone wzdłuż Wielkiej Pętli Wielkopolski – Kanału Warta-Gopło oraz inne podmioty z branży turystycznej działające w regionie konińskim.


Podziel się

Sonda

Czy szczepisz się przeciwko grypie?
Tak
Nie
Zawsze robię to na początku sezonu
Nie, bo źle się wtedy czuję
Robię to od lat
Boję się szczepień
)

Jesteśmy na: