Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Toyota za i przeciw

Aktualności

Kto zainteresowany zmianami w podatkach?

2017-02-14 10:58:29

Koniński Urząd Skarbowy zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne w zakresie: zmian w podatku PIT i CIT obowiązujących od 1 stycznia 2017 r., zmian w podatku VAT, zasad składania zeznań, deklaracji i informacji podatkowych drogą elektroniczną funkcjonowania kanału komunikacji elektronicznej oraz wybranych zagadnień dotyczących ulg i odliczeń w zeznaniach podatkowych PIT za rok 2016.

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek, 28 lutego 2017 r. w siedzibie Urzędu Skarbowego w Koninie o godz. 9.00 w sali 107 (budynek A, I piętro).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa w terminie do 24 lutego pocztą elektroniczną na adres e-mail us3011@wp.mofnet.gov.pl lub katarzyna.jaworska@wp.mofnet.gov.pl z dopiskiem „Zgłoszenie na spotkanie informacyjne w dniu 28.02.2017 r.”

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: