Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Sprawa finansowania remontu „Oskardu” rozstrzygnie się do końca maja

2018-04-17 08:41:28
Sprawa finansowania remontu „Oskardu” rozstrzygnie się do końca maja

– Sprawa przetargu i finansowania inwestycji zostanie ostatecznie rozstrzygnięta do końca maja 2018 roku – tak o remoncie „Oskardu” mówi Włodzimierz Mazurkiewicz, dyrektor Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, którego częścią jest Oskard, na remont planuje wydać około 17,5 miliona złotych (większość to unijne dofinansowanie), jednak złożone oferty przewyższają tę kwotę o kilka milionów. – Instytucja trzykrotnie ogłaszała przetarg na realizację zadania (wykonanie robót), ze względu na to, że w wypadku dwóch pierwszych postępowań oferty zawierające najniższą cenę przekraczały wartość projektu wynikającą z umowy. Trzeci przetarg ogłoszono 9 lutego 2018 roku, a 11 kwietnia sporządzony został protokół z 6 posiedzenia komisji przetargowej – informuje Włodzimierz Mazurkiewicz. – W wypadku wyboru przez CKiS oferty o wartości przekraczającej kwotę wynikającą z umowy na dofinasowanie zadania, samorząd województwa wielkopolskiego rozważy wsparcie realizacji tego zadania środkami z własnego budżetu. Sprawa przetargu i finansowania inwestycji zostanie ostatecznie rozstrzygnięta do końca maja 2018 roku.

Marcin Szafrański

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: