Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
EGSD

Aktualności

„Przekazałam coś, co miałam przekazać”. Zofia Itman o rozmowie z prezesem Kaczyńskim

2018-02-13 15:08:05
„Przekazałam coś, co miałam przekazać”. Zofia Itman o rozmowie z prezesem Kaczyńskim

– Różne materiały można prezesowi Kaczyńskiemu przekazać – komentuje na gorąco Zofia Itman (PiS), wiceprzewodnicząca sejmiku wielkopolskiego dzisiejsze doniesienia ogólnopolskiej prasy, że Jarosławowi Kaczyńskiemu na piśmie doniosła na posła Witolda Czarneckiego.

Jak informuje dzisiejszy „Fakt” na pierwszej stronie, Zofia Itman podeszła do prezesa Jarosława Kaczyńskiego po złożeniu kwiatów przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie, podczas ostatniej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Wręczyła szefowi PiS-u „plik kartek w foliowej koszulce”.

Zofia Itman powiedziała nam, że nie zapoznała się jeszcze z tą publikacją. Potwierdza, że była na ostatniej miesięcznicy w Warszawie. – Lubię jeździć zwłaszcza na poranną mszę, bo jest bardzo pięknie, wzruszająco i nastrojowo – opowiada. Przyznaje też, że rozmawiała wtedy z prezesem Prawa i Sprawiedliwości. – Raz na jakiś czas się widzimy i rozmawiamy – dodaje Zofia Itman.

Spekulacjami natomiast nazywa to, że materiały, jakie przekazała Jarosławowi Kaczyńskiemu, dotyczą posła Witolda Czarneckiego. Co to były więc za dokumenty? – Przekazałam coś, co miałam przekazać. Ale wszystko to, co się odnosi do tego, że to na kogoś czy przeciwko komuś, to są domniemania, spekulacje. Tak bym to na razie powiedziała – twierdzi Zofia Itman.

Marcin Szafrański

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Ircyk
Jaki temat zastępczy? Co niby ma zastępować??? Na jesień wybory samorządowe! Chcesz mieć we władzach Konina takich donosicieli i kapusiów? To wewnętrzna zabawa PiS o stołki, ale pokazująca hipokryzję tej biało-czerwonej drużyny!
olaa
zastępczy temat a media z tego znów zrobiły sensację
gz9
dziecinada

Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: