Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
EGSD

Aktualności

Co Zofia Itman przekazała prezesowi Kaczyńskiemu? Doniosła na Witolda Czarneckiego?

2018-02-13 10:25:19
Co Zofia Itman przekazała prezesowi Kaczyńskiemu? Doniosła na Witolda Czarneckiego?

Zofia Itman, była liderka konińskiego PiS-u donosi Jarosławowi Kaczyńskiemu na posła Witolda Czarneckiego? Tak twierdzi dziennik „Fakt”, który publikuje dzisiaj jej zdjęcie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości podczas ostatniej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.

Jak informuje dziennik, Zofia Itman podeszła do prezesa Jarosława Kaczyńskiego po złożeniu kwiatów przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Wręczyła szefowi PiS-u „plik kartek w foliowej koszulce”. Jak informuje Fakt, to donos na posła Witolda Czarneckiego, który jeszcze do niedawna był szefem Zofii Itman, bo ta przez dziesięć lat kierowała jego biurem poselskim.

Niedawno ich zawodowe drogi się rozeszły, ale także politycznie ich relacje się zepsuły. Zofia Itman straciła stanowisko szefowej miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Przegrała z Dominikiem Szopą, który mógł liczyć na silne wsparcie posła Witolda Czarneckiego. Publicznie zaapelował do działaczy, by postawili na młodość i podał konkretne nazwisko tuż przed wrzuceniem kart do urny. – Mógł nikogo nie rekomendować. To byłoby eleganckie zakończenie tej dziesięcioletniej współpracy. Ale postąpił, jak postąpił. To świadczy o jego klasie – komentowała wtedy Zofia Itman. Czy i o tym jest w materiałach przekazanych Jarosławowi Kaczyńskiemu? Próbowaliśmy skontaktować się z Zofią Itman, ale jej telefon nie odpowiada.

Marcin Szafrański

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Ona
Donosicielka!!!
zxy
a skąd fakt eie że to donos
maria
czytam też komentarze. Od samego początku byłam zachwycona, że nie ma tu hejterstwa a tu. Okropne To do pisowca.
Pisowiec
Zocha Itman powiedziała Kaczorowi ze chce się z nim przespać. ...
żal_mi_Was
Żal mi Was wszystkich. A może pisała o pomoc dla regionu, o Ościsłowie, o ZE PAK, o inwestycjach? A jeśli o tym co piszą to i to za późno, osoby które Nic nie działają dla Konina powinny zniknąć. Pozdrawiam zazdrośników i nic nie robiących.
kolo
Już się zaczyna. Niebawem wybory. Trzeba już pracować. Czyżby Pani Zofia na prezydenta Konina . Przeciez to chyba jedyna osoba , ktora może z Nowickim w szranki stanąć.
KONINIANKA
Szkoda mi pani, pani Zofio. Najpierw bardzo panią bolało jak nie została pani senatorem ( wysokie aspiracje przerosły panią ) , a teraz ciężko pogodzić się z lokalna klęską. Ale może pomoże pani ojciec Jarosław? Może to i dobry sposob?

Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: