Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Rów w Międzylesiu do naprawy. Mieszkańcy z petycją do prezydenta

2018-02-13 07:08:00
Rów w Międzylesiu do naprawy. Mieszkańcy z petycją do prezydenta

Koniński urząd miejski szuka wykonawcy, który zajmie się naprawą rowu melioracyjnego w Międzylesiu. Obecny jego stan jest zmorą dla mieszkańców. Ich posesje są zalewane.

– Od wielu lat nie były prowadzone żadne inwestycje w tej części miasta – apelują mieszkańcy Międzylesia i żądają od prezydenta koniecznych inwestycji na tym osiedlu, na czele z wykonaniem odwodnienia i budową kanalizacji. – To sprawa priorytetowa – mówią.

Czy uda się rozwiązać problem? Na budowę kanalizacji w tej części miasta raczej na razie nie ma szans. Miasto przygotowuje się do wykonania doraźnych prac. Szuka wykonawcy, który zajmie się naprawą rowu melioracyjnego (chodzi o odmulenie jego dna, wykarczowanie drzew i krzewów, wykoszenie skarp). Prace te miałyby zostać wykonane do 15 marca.

Marcin Szafrański

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
mieszkaniec
Powinni wykonać oświetlenie uliczne w bocznych uliczkach a istniejące naprawić, a nie odwadniać działkę prezesa SM Zatorze. Kupił działkę na podmokłym gruncie, wybudował dom tam gdzie od lat rosły trzciny a teraz zdziwiony, że na działce mu woda stoi.

Sonda

W jaki sposób chronisz się przed grypą?
Unikam miejsc publicznych
Zażywam profilaktycznie leki
Jem czosnek
Piję herbatę z cytryną, miodem i imbirem
Zaszczepiłem się przeciw grypie
Odpowiednio się ubieram
)

Jesteśmy na: