Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Toyota

Aktualności

Po zabójstwie w Kamienicy. Dwaj mężczyźni aresztowani

2018-01-02 13:51:25
Po zabójstwie w Kamienicy. Dwaj mężczyźni aresztowani

Sąd Rejonowy w Koninie na wniosek prokuratora zastosował 3-miesięczny areszt wobec dwóch mężczyzn, których tuż po znalezieniu zwłok w ubiegłym tygodniu zatrzymali konińscy policjanci. – Na tak zdecydowane działanie pozwolił materiał dowodowy, który zgromadzili śledczy – informuje konińska policja.

W piątek, 29 grudnia, rano w miejscowości Kamienica znaleziono zwłoki 58-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Kazimierz Biskupi. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Koninie i rozpoczęli zabezpieczanie śladów i ustalanie okoliczności zajścia. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali dwóch 56-letnich mężczyzn, którzy mogli brać udział w zdarzeniu.

– Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie obydwu mężczyznom zarzutu zabójstwa. Prokurator wystąpił z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie, a Sąd Rejonowy na posiedzeniu w sylwestrową niedzielę przychylił się do tego wniosku i obydwaj zatrzymani najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie śledczym. Kodeks karny za zabójstwo przewiduje karę nawet dożywotniego więzienia – informują policjanci.


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:




Konin
Synowie to kopie tatusia.
mieszkaniec Konina
brawo dla odważnych i sprawiedliwych. Jaki synek taki tatuś...gratulacje panie Darku Ł. i samych szczęśliwych chwil na nowej drodze życia...
Znajomy
I bardzo dobrze niech zdechną w więzieniu

Sonda

Czy robisz porządki przed świętami wielkanocnymi?
Tak
Nie
Sprzątam regularnie
Już umyłam/em okna
Sprzątam w Wielką Sobtę
Nie przywiązuję wagi do świątecznych porządków
)

Jesteśmy na: