Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
EGSD

Aktualności

Bilety już czekają. „Obcy człowiek” na scenie Oskardu

2017-12-06 14:27:10
Bilety już czekają. „Obcy człowiek” na scenie Oskardu

Tylko 5 zł kosztuje bilet na kolejny już, autorski spektakl przygotowany przez Młodzieżowy Dom Kultury. W przyszłym tygodniu, 14 grudnia swoją premierę będzie miał „Obcy człowiek”, opowieść o nietolerancji i przyjaźni wystawionej na próbę.

W czwartek, 14 grudnia o godz. 17.00 w CKiS Oskard odbędzie się premiera spektaklu „Obcy człowiek”. – To opowieść o tym, jak łatwo jest skrzywdzić drugiego człowieka przyczepiając mu łatkę inności, jak łatwo zbudzić nietolerancję, jak krucha bywa miłość, czy przyjaźń wystawiona na próbę – mówi Marta Kaluga z MDK-u. Przedstawienie, które w całości jest autorską produkcją Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie dzieje się w środowisku młodzieży – na korytarzu szkolnym i szkolnej wycieczce. W tle możemy obserwować obrazy prezentujące fascynację współczesnego człowieka fetyszami XXI wieku – telefonami i aplikacjami, które zniewalają go i budują fałszywy prestiż. W spektaklu wykorzystano wiersz Tadeusza Różewicza pt.: „Obcy człowiek” oraz fragmenty reportażu „W z@sięgu sieci” zamieszczonego w czerwcowym numerze tygodnika „Newsweek”.

Przypominajmy, że bilety dostępne są w kasie Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie (od godz. 9.00 do 21.00) w cenie 5 złotych.

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: