Korytkowski

Trzy wygrane i jedna porażka. Za nami kolejna seria spotkań w III i IV lidze

2017-09-17 22:57:04

W trzeciej lidze Sokół Kleczew pokonał na własnym terenie Centrę Ostrów Wielkopolski 3:1. Kleczewianie prowadzili od siódmej minuty po trafieniu Jakuba Groszkowskiego. Goście wyrównali w 65 minucie. Kolejne dwa trafienia dla Sokoła to zasługa Joshuy Baloguna i Jana Paczyńskiego. Bardzo słabo wypadli na wyjeździe piłkarze Górnika Konin. Zawodnicy z naszego miasta przegrali aż 2:5 z Polonią Środa Wielkopolska. Gole dla „biało-niebieskich” zdobyli: Maciej Adamczewski i Aleks Sieradzki. W czwartej lidze dwa zwycięstwa drużyn z naszego regionu. Tur Turek wygrał 4:2 z Białym Orłem Koźmin Wlkp., a SKP Słupca pokonał 2:0 Koronę Piaski. Piłkarki Medyka miały wolne, bo w piątek był mecz kadry narodowej w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Polki ograły Białoruś 4:1, a z orłem na piersi wystąpiły trzy koninianki: Paulina Dudek, Sandra Sałata i Patrycja Balcerzak.