Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Młoda kobieta chciała skoczyć z wiaduktu. Policjanci uratowali 23-latkę

2017-06-19 13:12:55
Młoda kobieta chciała skoczyć z wiaduktu. Policjanci uratowali 23-latkę

Policjanci z konińskiej drogówki udaremnili samobójstwo 23-letniej mieszkance gminy Stare Miasto. Siłą ściągnęli ją z barierki wiaduktu nad autostradą w Barczygłowie, w gminie Stare Miasto.

– Wczoraj około godziny 18.00 do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Koninie zadzwoniła kobieta z informacją, że na wiadukcie nad autostradą w Barczygłowie siedzi kobieta i chce targnąć się na życie – mówi Marcin Jankowski, rzecznik prasowy KMP w Koninie. – Policjanci, którzy przybyli na miejsce rzeczywiście zastali siedzącą na barierce 23-latkę, która chciała skoczyć na jezdnię autostrady. Z desperatką była inna kobieta, która próbowała zapobiec tragedii.

Policyjne negocjacje nie przynosiły żadnych rezultatów. 23-latka nie zamierzała odpuścić. W pewnym momencie funkcjonariusze wykorzystali chwilę nieuwagi i siłą ściągnęli młodą kobietę z barierki. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która odwiozła ją do szpitala.


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: