Sokół wygrywa, Górnik remisuje. Po kolejnej serii spotkań naszych trzecioligowców

2017-04-30 21:47:43

Cztery punkty skompletowali w ramach 25. kolejki drugiej grupy trzeciej ligi drużyny z naszego regionu. Zarówno Sokół jak i Górnik grali na wyjeździe. Kleczewianie wrócili do domu z trzema punktami, Górnik z jednym oczkiem.
Oba spotkania nie obfitowały w gole. Sokół Kleczew pokonał na wyjeździe Pogoń II Szczecin 1:0. Jedyną bramkę tego meczu zdobył w 77. minucie Arkadiusz Bajerski. Doskonale rozpoczął mecz w Środzie Wielkopolskiej z tamtejszą Polonią Górnik Konin. Biało-niebiescy prowadzili już w 2. minucie po strzale Aleksa Sieradzkiego. Wyrównujący gol padł w 30. minucie za sprawą Krzysztofa Bartoszaka.