Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Zamieszanie wokół ubrań. Kto pierwszy wpadł na trop?

2017-03-20 15:15:58
Zamieszanie wokół ubrań. Kto pierwszy wpadł na trop?

Sporo szumu wywołała kradzież odzieży z jednego z domów w jednej z miejscowości w powiecie tureckim. I to nie tylko dlatego, że w grę mogą wchodzić małżeńskie nieporozumienia, ale również dlatego, że w sprawę (na prośbę poszkodowanej właścicielki) zaangażował się Krzysztof Rutkowski, który po raz kolejny skarży się na złą współpracę z policją.

Choć od kradzieży minął już tydzień, a towar udało się namierzyć, ciągle brakuje jednej spójnej wersji dotyczącej okoliczności zarówno zaginięcia, jak i odnalezienia łupu. Zdaniem Krzysztofa Rutkowskiego, który zorganizował dzisiaj w Koninie konferencję prasową – to jego pracownicy namierzyli miejsce, w którym przechowywane były łupy, warte – jak podaje 200 tysięcy złotych. – Zajęło nam to zaledwie 24 godziny – podkreśla.

Tymczasem policjanci z Turku zapewniają, że w sprawie kradzieży współpracowali ściśle z funkcjonariuszami z Kutna i krok po kroku gromadzili materiał dowodowy.

Ostatecznie skradzioną odzież udało się odnaleźć na terenie dwóch posesji w okolicach Kutna. Jako głównego sprawcę Rutkowski wskazuje męża poszkodowanej.

Dochodzenie w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Turku.


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
komando
Rutkowski jaki jest, taki jest, ale przynajmniej swoim działaniem niejako motywuje policję do działania. Podejrzewam, że gdyby nie jego aktywność przy sprawie śp. Ewy Tylman, to policja już dawno zamiotła by tę sprawę pod dywan. A z racji tego, że zostało to tak nagłośnione, to nie mogli sobie na to pozwolić...

Sonda

W jaki sposób chronisz się przed grypą?
Unikam miejsc publicznych
Zażywam profilaktycznie leki
Jem czosnek
Piję herbatę z cytryną, miodem i imbirem
Zaszczepiłem się przeciw grypie
Odpowiednio się ubieram
)

Jesteśmy na: