Wiadomości

Zamknij

Dodaj komentarz

Mimo deszczu świetnie się bawili. Wiele rodzinnych atrakcji i kąpiel w lodowatej wodzie

13:50, 26.02.2017 Aktualizacja: 11:02, 24.10.2025
Skomentuj Mimo deszczu świetnie się bawili. Wiele rodzinnych atrakcji i kąpiel w...

Około 200 osóbwzięło udział w Mroźnej Odlotowej Rekreacji Sportowejzorganizowanej przez Stowarzyszenie Morsy Konin. W Miejskim OśrodkuWypoczynkowym „Przystań Gosławice”, mimo deszczu, panowałagorąca atmosfera! Odbyły się między innymi bieg morsa, nordicwalking, zawody pływackie, mianowanie na morsa oraz gry i zabawy dladzieci. Najważniejsza była jednak wspólna kąpiel w jeziorze przypięciostopniowej temperaturze powietrza.

W wydarzeniuuczestniczyli fani mroźnej kąpieli z całego regionu (w tym morsyz Koła, Słupcy i Turku), a nawet całe rodziny! – Spotykamysię co tydzień, aby morsować - głównie dla zdrowia. Dziśnatomiast w programie były również rodzinne gry i zabawy, wielkarozgrzewka, a nawet - chyba po raz pierwszy w Koninie - zimowe zawodypływackie na 40 metrów, w których uczestniczyło 20 osób. Dlawszystkich uczestników przewidziany był równieżciepły posiłek i ognisko – mówił Robert Zakrzewski ze Stowarzyszenia Morsy Konin.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%