YOCHI

Znów wygrywają. Tym razem z mistrzem Czech, uczestnikiem 1/8 finału Ligi Mistrzyń

2017-02-18 22:31:48

Kolejne sparingowe zwycięstwo Medyka Konin. Mistrzynie Polski pokonały dziś mistrza Czech, Slavię Praga 2:1 (0:0). Jak zawsze pojedynek Medyka ze Slavią (obie drużyny mierzą się towarzysko co roku) był dynamiczny i obfitował w podbramkowe akcje. Wynik dzisiejszej rywalizacji otworzyła w 47. min. Anna Gawrońska. Kilkanaście minut później rywalki wyrównały z rzutu karnego. Z jedenastu metrów Annę Szymańską pokonała Tereza Kožárová. Wynik spotkania w 64. minucie ustaliła Liliana Kostowa.

Medyk Konin: Anna Szymańska (’84 Monika Sowalska), Dagmara Grad (’46 Klaudia Olejniczak), Radosława Sławczewa, Agata Guściora, Maria Ficzay, Patrycja Balcerzak (’72 Anastazja Harlanowa), Sandra Sałata, Aleksandra Sikora, Liliana Kostowa, Katarzyna Daleszczyk, Anna Gawrońska (’76 Anastazja Szuppo)